Image

Ogłoszenie o sprzedaży z wolnej ręki samochodu osobowego marki HYUNDAI Getz 1.4 MR`05 E4, rok produkcji 2008

 

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Jolanty Rybak w upadłości sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert za najwyższą zaoferowaną cenę, nie niższą niż 40% wartości pojazdu wynikającej z oszacowania, tj. 2 120,00 zł netto używany samochód ciężarowy (na bazie osobowego) marki HYUNDAI Getz 1.4 MR`05 E4, rok produkcji 2008, nr VIN KMHBT51DP8U788190. Podana cena nie zawiera podatku VAT. Podatek ten zostanie doliczony do ceny sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami w przypadku, gdy okaże się on należny.

 

Wartość pojazdu wynikająca z oszacowania opiewa na kwotę 5300,00 zł netto.

 

Samochód jest jezdny, ale nosi ślady użytkowania, lakier jest zmatowiony i porysowany, są ogniska korozji, uszkodzony zderzak przedni, uszkodzone uszczelki przy szybach, tapicerka od wewnętrznej strony drzwi odchodzi, nie otwiera się szyba w lewych tylnych drzwiach, tylne amortyzatory są do wymiany, brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej, uszkodzony centralny zamek. Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.11.2023 r. do godz. 14:00 na piśmie za pośrednictwem Poczty Polskiej – listem poleconym na adres: Biuro Syndyka Iwony Nowak – Rudnickiej, ul. Monte Cassino 18a/7-8, 70-467 Szczecin, osobiście w Biurze Syndyka lub elektronicznie za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: [email protected] (z tym zastrzeżeniem, iż w przypadku wyboru oferty, Oferent zobowiązany jest przedłożyć ofertę, której skan przesłał – w oryginale, przed zawarciem umowy sprzedaży). Decydująca jest data wpływu oferty do Biura Syndyka/na skrzynkę mailową Syndyka, a nie zaś data nadania oferty. Na kopercie lub w tytule wiadomości e-mail należy dopisać „oferta dot. pojazdu HYUNDAI Getz; sygn. akt SZ1S/GUp-s/205/2023”.

 

Syndyk dokonuje wyboru najkorzystniejszej oferty, przez którą należy rozumieć ofertę wyróżniającą się najwyższą ceną sprzedaży.